W ciągu ostatnich 2 tygodni rozsypały się obie kampanie, zarówno Odmieniec jak i Legenda. Szkoda, bo zwłąszcza L5Ki dochodziły już do połowy fabuły. Niestety jednak dołączanie graczy w połowie kampanii to udowodniony już nie zbyt dobry pomysł. Zwłaszcza, że o tych graczy w wypadku Legend wcale nie jest tak łatwo(albo to mnie się wszyscy boją/unikają :D).  No cóż przynajmniej mam czyste sumienie, że walczyłem o kampanię do końca. Pytanie jest teraz tylko czy uda mi się zmobilizować do spisania tych 5 zaległych raportów^_^

Nieco gorzej jest z Odmieńcem. Tutaj niestety ekipa posypała sięze względu na konflikty personalne, co w sumie dało się przewidzieć patrząc na to co działo sięna sesjach. Niestety jednak wszystko było tak skonstruowane, że gdy z 3ki graczy ostało 2 nie bardzo wiem nawet jak to dalej pociągnąć. Poza tym jakoś od początku było z tą kampanią za dużo problemów… Moze czas na zmianę?

Na tapecie na razie Exalted, tak ze względów wydawniczych jak i prywatnej próby otwarcia kampanii. Ponadto w opcjach ciągle i niezmiennie Fuczak, Mag, WoD, L5K no i ostatnio SW saga edition z tytułu prezentu urodzinowego ^_^. Normalnie aż szkoda, że tyle mechaniki D&D 4 w nim jest bo sporo trzebaby zmienić żeby nadwało się to do gry.

5 myśli na temat “Źle się dzieje w państwie Duńskim…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s