Wróciłem z pierwszego dnia Falkonu. Już samo to powinno być znamienne w jakiś sposób, bo nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy wcześniej. Z drugiej strony tym razem jakoś wyjątkowo nie widziałem celu w zostawaniu, zwłaszcza, że dzisiejszy dzień na Falkonie był ciągiem niepowodzeń…

Zaczęło się od tego, że pochrzaniłem autobusy i na WSPA dotarłem jakieś 30min później niż planowałem ale i tak przed czasem. Planowałem być na w sumie 3 prelekcjach ( NLP, Odkrycia Portugalczyków i Orient Express). Niestety dwie pierwsze się nie odbyły. W planie było ponadto prowadzenie sesji pokazowo-promocyjnej w Exalted. Przewidziana na noc i 4-6 osób. Naiwnie zastanawiałem się co zrobię jeśli przyjdzie mi za dużo osób… Bardzo naiwnie, bo wpisała się jedna(burek pozdrowienia swoją drogą) a w sumie gdy zbierałem się z braku sesji pojawiły się jeszcze 2 co daje sumę 3 co dalej nie wystarczało do prowadzenia tej przygody, którą wymyśliłem, więc sesji nie było.

W dodatku ludzi jakoś nie dopisało. Tj. dopisało bo na Falkonie ludzi było całkiem sporo ale jakoś mało znajomych twarzy i nawet ci, których znałem jakoś tak nie kleili się do rozmowy takiej przty której spędziło się wiele konwentowych nocy. Nie wiem o co chodzi. Może to ja się starzeje*? Albo zrobiłem się jak to Furiath określił w dyskusji „zramolały” RPGowo-konweentowo? W każdym razie to nie ten klimat do jakiego przywykłem i to nie Ci ludzie, których szukałem.

W sumie to tak po prawdzie na konwnetach pojawiam się ostatnio tylko z dwóch powodów – praca i ludzie i to w tej kolejności. Trudno się więc dziwić że wyszło tak jak wyszło.

Aha: jakby mało było porażek na dzisiejszy Falkon to wbrew pierwszym ustaleniom z orgami moja prelekcja stanowiąca pokaz przedpremierowy Exalted wylądowała w sobotę o 10:00 trano w najmniejszej sali prelekcyjnej. ciekawe czy ktoś przyjdzie?:D

*Ci, którzy mnie znają na żywo wiedzą, że brzmi to śmieszne biorąc pod uwagę mój wiek (20 jakby ktoś nie wiedział:D):D

2 myśli na temat “Epic Fail

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s